«АВТОМАТИЗОВАНИЙ БІОЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС (АБЕК)

«Автоматизований біоенергетичний комплекс (АБЕК) для очищення комунальних стоків, сортування та переробки твердих побутових відходів, вироблення електричної і теплової енергії, виробництва органічної продукції, кормів і добрив».

Державна науково-виробнича корпорація «Київський інститут автоматики» (ДНВК «КІА»), НТЦ «АНТ», ТОВ «ЕНВІТЕК», Інститут біоорганічної хімії та Інститут технічної теплофізики НАНУ, ПАТ »Укрводпроект» пропонують розглянути доцільність впровадження проекту «Автоматизований біоенергетичний комплекс для очищення комунальних стоків, сортування і переробки ТПВ, вироблення електричної і теплової енергії, виробництва органічної продукції, кормів і добрив » (АБЕК).
1. Наші пропозиції базуються на концепції комплексного вирішення водопостачання, водовідведення, а також переробки рідких, твердих, побутових і виробничих відходів з отриманням біогазу, теплової та електричної енергії для комунального енергопостачання, а також органічної продукції, зелених кормів та органічних добрив.
2. Основна відмінність від відомих затратних проектів сміттєспалювальних заводів: замість спалювання відходів, що сильно забруднює навколишнє середовище, продукує дуже шкідливі золошлаки, на утилізацію яких потрібно витрачати за европейскими нормативами до 200 евро/т пропонуються прибуткові сучасні біотехнології їх переробки з отриманням біогазу, органічних добрив, виробленням теплової та електричної енергії в когенераційних агрегатах (КГ А), а також
органічної продукції. Теплопостачання планується здійснювати за рахунок низькопотенційного скидного тепла КГА та з використанням водних акумуляторів — за допомогою теплових насосів (ТНУ), що працюють на базі «власної» електроенергії.
З. Очікуваний ефект: відсутність забруднення навколишнього середовища, повернення цінних біогенних елементів з органічних відходів назад в землю для підвищення родючості, зниження собівартості теплової енергії в 2,5 рази і більше в порівнянні із «стандартною» технологією водонагріву в котлах на природному газі, а також виробництво дуже прибуткових зелених кормів і органічних добрив.

Запись опубликована в рубрике Инвестиционные проекты, Наши разработки. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.